RuPaul's Drag Race: ULTIMATE-listen over dronningens konti på sociale medier

den endelige liste over de sociale medier håndterer de mest gag-værdige dronninger fra RuPaul's Drag Race.





Rupaul's All Stars 3 er lige rundt om hjørnet, hvilket betyder, at vi er ved at begynde en ny sæson med paryk-snavs, læsning og episke læbsynkroniseringskampe. Så nu føles det som et passende tidspunkt at runde alle Instagram-, Twitter- og Snapchat-håndtagene fra alle vores foretrukne dronninger, så vi kan få al te på de seneste ting.

Den almindelige udgave af RuPaul's Drag Race forventes at falde ikke længe efter All Stars 3, og vi vil sørge for at opdatere denne liste, når listen over de nye dronninger er frigivet.



Brug for mere Drag Race i dit liv? Sørg for, at du tjekker vores interviews med Bianca Del Rio og Carmen Carrera såvel som vores andre syge funktioner og quizzer her.

Adore Delano - Instagram: adoredelano // Twitter: @AdoreDelano // Snapchat: dannynoriega

Syre Betty - Instagram: acidbetty // Twitter: @acidbettyrocks // Snapchat: n / a



aja - Instagram: ajathekween / // Twitter: @ajaqueen // Snapchat: ajanyc

Alaska Thunderfuck 5000 - Instagram: theonlyalaska5000 // Twitter: @ Alaska5000 // Snapchat: alaskathunder

Alexis Mateo - Instagram: alexismateoofficial // Twitter: @ AlexisMateo79 // Snapchat: n / a



Alexis Michelle - Instagram: alexislives // Twitter: @alexislives // Snapchat: alexislives69



Alyssa Edwards - Instagram: alyssaedwards_1 // Twitter: @ AlyssaEdwards_1 // Snapchat: jdlj01

BeBe Zahara - Instagram: bebe // Twitter: @BeBeZaharaBenet // Snapchat: n / a

BenDeLaCreme - Instagram: bendelacreme // Twitter: @bendelacreme // Snapchat: n / a



Bianca Del Rio - Instagram: thebiancadelrio // Twitter: @TheBiancaDelRio // Snapchat: n / a

via GIPHY


Bob the Drag Queen - Instagram: bobthedragqueen // Twitter: @thatonequeen // Snapchat: bobthedraqueen

Carmen Carrera - Instagram: carmen_carrera // Twitter: @Carmen_Carrera // Snapchat: carmencarrera

Chad Michaels - Instagram: chadmichaelsallstar // Twitter: @ chadmichaels1 // Snapchat: n / a

Chi Chi DeVayne - Instagram: chichidevayneofficial // Twitter: @chichidevayne // Snapchat: n / a

Coco ure - Instagram: cocomontresediva // Twitter: @cocomontrese // Snapchat: n / a

Courtney Act - Instagram: courtneyact // Twitter: @courtneyact // Snapchat: courtneyact

Cynthia Lee Fontaine - Instagram: cynthialeefontaine // Twitter: // Snapchat: lee_fontaine

Darienne Lake - Instagram: dariennelake // Twitter: @dariennelake // Snapchat: dariennelake

Detox - Instagram: theonlydetox // Twitter: @TheOnlyDetox // Snapchat: detoxicunt

Derrick Barry - Instagram: derrickbarry // Twitter: @DerrickBarry // Snapchat: DerrickBarry

via GIPHY

Eureka - Instagram: eurekaohara // Twitter: @eurekaohara // Snapchat: n / a

Farrah Moan - Instagram: farrahrized // Twitter: @farrahrized // Snapchat: farrahmoan

Gia Gunn - Instagram: Gia_Gunn // Twitter: @GiaGunn // Snapchat: giagunn

Ingefær Min j - Instagram: gingerminj // Twitter: @TheGingerMinj // Snapchat: gingerminj

Ivy Winters - Instagram: ivy_winters // Twitter: @Ivy_Winters // Snapchat: n / a

Jade Jolie - Instagram: missjadejolie // Twitter: @queenjadejolie // Snapchat: n / a

Jaymes Mansfield - Instagram: jaymesmansfield // Twitter: @jaymesmansfield // Snapchat: n / a

Jasmine Masters - Instagram: msjasminemasters // Twitter: @ JasMasters76 // Snapchat: n / a

Jiggly Hot - Instagram: jigglycalienteofficial // Twitter: @JigglyCaliente // Snapchat: n / a

Joslyn Fox - Instagram: joslynfox // Twitter: @joslyn_fox // Snapchat: n / a

Jinkx Monsoon - Instagram: thejinkx // Twitter: @JinkxMonsoon // Snapchat: TheJinkx

Jujubee - Instagram: jujubeeonline // Twitter: @jujuboston // Snapchat: Jujubee

Katya - Instagram: katya_zamo // Twitter: @katya_zamo // Snapchat: katya.zamo

Kennedy Davenport - Instagram: kennedyddoftx // Twitter: @kennedyddoftx // Snapchat: n / a

Kim Chi - Instagram: kimchi_chic // Twitter: @KimChi_Chic // Snapchat: kimchi_chic

Kimora Blac - Instagram: kimorablac // Twitter: @kimorablac // Snapchat: kimorablac

Estrans løgne - Instagram: lagging // Twitter: @LaggingResting // Snapchat: officialganja

Royal Latrice - Instagram: latriceroyale // Twitter: @LatriceRoyale // Snapchat: n / a

Miss Fame - Instagram: missfamenyc // Twitter: @missfamenyc // Snapchat: missfamenyc

Jeg imfurst - Instagram: mimiimfurst // Twitter: @MimiImfurst // Snapchat: n / a

Mælk - Instagram: bigandmilky // Twitter: @bigandmilky // Snapchat: notbigandmilky

Morgan McMichaels - Instagram: morganmcmichaels // Twitter: @morganmcmichaels // Snapchat: morganmcmichael

via GIPHY

Naomi Smalls - Instagram: naomismalls // Twitter: @naomismallsduh // Snapchat: ben4days69

Nina Bo'nina Brown - Instagram: nina_bonina_brown // Twitter: @atlsexyslim // Snapchat: n / a

Perle - Instagram: pearliaison // Twitter: @pearliaison // Snapchat: n / a

Pebermynte - Instagram: peppermint247 // Twitter: @ peppermint247 // Snapchat: n / a

Phi Phi O'Hara - Instagram: phiphiohara // Twitter: @PhiPhiOhara // Snapchat: PhiPhiOhara

konge - Instagram: sutanamrull // Twitter: @sutanamrull // Snapchat: sutanraja

Ravn - Instagram: ravenhuntys // Twitter: @RavenHUNTY // Snapchat: n / a

Roxxxy Andrews - Instagram: roxxxyandrews // Twitter: @roxxxyandrews // Snapchat: roxxxyandrews

via GIPHY

Sasha Velour - Instagram: sashavelour // Twitter: @sasha_velour // Snapchat: n / a

Shangela - Instagram: itsshangela // Twitter: @itsShangela // Snapchat: itsShangela

Sharon nåle - Instagram: sharonneedlespgh // Twitter: @SHARON_NEEDLES // Snapchat: sharon-nåles

Shea Coulee - Instagram: sheacoulee // Twitter: @SheaCoulee // Snapchat: n / a

Tatianna - Instagram: tatiannagram // Twitter: @TATIANNANOW // Snapchat: n / a

Trinity Taylor - Instagram: trinitythetuck // Twitter: @trinitythetuck // Snapchat: ryantrintaylor

Trixie Mattel - Instagram: trixiemattel // Twitter: @trixiemattel // Snapchat: trixiemattel

via GIPHY

Thorgy Thor - Instagram: thorgythor // Twitter: @thorgythor // Snapchat: THorgyThorgy

Trinity K. Bonet - Instagram: trinitykbonet // Twitter: @trinitykbonet // Snapchat: n / a

Tyra Sanchez - Instagram: tyrasanchez // Twitter: @TyraSanchez // Snapchat: @tyrasanchez

Valentina - Instagram: allaboutvalentina // Twitter: @allofvalentina // Snapchat: n / a

Violet Chachki - Instagram: violetchachki // Twitter: @VioletChachki // Snapchat: violetchachki

livlig - Instagram: vivaciousnyc // Twitter: @VivaciousNYC // Snapchat: n / a

Willam Belli - Instagram: willam // Twitter: @willam // Snapchat: willambelli



Åh, og lad os ikke glemme vores dommere ...

RuPaul: - Instagram: rupaulofficial // Twitter: @RuPaul // Snapchat: n / a

Michelle Visage: - Instagram: michellevisage // Twitter: @michellevisage // Snapchat: michellevisage

Ross Matthews: - Instagram: helloross // Twitter: @helloross // Snapchat: n / a

Carson Kressley: - Instagram: carsonkressley // Twitter: @CarsonKressley // Snapchat: n / a

Top Artikler

Dit Horoskop Til I Morgen
















Kategori


Populære Indlæg