De 12 musical.ly-stjerner, du skal begynde at følge lige nu

Fra Baby Ariel til Loren Gray, disse partier er nogle seriøst talentfulde musere!





Da musical.ly allerede nyder status som en af ​​de mest brugte apps på vores telefoner lige nu, tænkte vi, at vi ville tage et kig på nogle af de mest spændende musere derude og sende dig i deres retning, fordi vi alle elsker super dygtige mennesker gør vi ikke!

Så her er de musere, som du absolut skal følge lige nu for at se det bedste indhold fra musical.ly-verdenen, plus vi har endda også linket dig til deres sociale kanaler - tak os senere...



Lisa og Lena - @lisaandly

musical.ly Fans: 26,5 mio
Instagram: @lisaandlena
Twitter: @lisaandlena
Facebook: @lisaandlenatwins

Et opslag delt af Lisa og Lena | Germany® (@lisaandlena) den 17. februar 2018 kl. 02:44 PST

Jacob Sartorius - @jacobsartorius

musical.ly Fans: 19,4 mio
Instagram: @jacobsartorius
Twitter: @jacobsartorius
Facebook: @jacobsartorius



Et opslag delt af Jacob Sartorius (@jacobsartorius) den 1. februar 2018 kl. 20:58 PST

Baby Ariel - @babyariel

musical.ly Fans: 24,2 mio
Instagram: @babyariel
Twitter: @BabyAriel
Facebook: @OfficialBabyAriel

Et opslag delt af Baby Ariel (@babyariel) den 19. februar 2018 kl. 14:35 PST



Loren Gray - @lorenbeech

musical.ly Fans:22,4 mio
Instagram: @loren
Twitter: @beechloren02
Facebook: @thelorengray



  Loren Gray
(Billede: Instagram)

Johnny Orlando - @johnnyorlando

musical.ly Fans: 6,48 mio
Instagram: @johnnyorlando
Twitter: @johnnyorlando
Facebook: @JohnnyOrlando

  Johnny Orlando
(Billede: Instagram)



Kristen Hancher - @kristenhancher

musical.ly Fans: 19,6 mio
Instagram: @kristenhancher
Twitter: @kristenhancher
Facebook: @realkristenhancher

  Kristen Hancher
(Billede: Instagram)

Annie LeBlanc - @presshandstands7

musical.ly Fans: 12,5 mio
Instagram: @annieleblanc
Twitter: @annieleblanc
Facebook: @annieleblancofficiel side

Et opslag delt af ♡Annie LeBlanc♡ (@annieleblanc) den 19. februar 2018 kl. 19:15 PST

Max og Harvey - @maxandharveyofficial

musical.ly Fans: 5,05 mio
Instagram: @maxandharveyofficial
Twitter: @maxandharvey
Facebook: @maxandharvey

  Max og Harvey
(Billede: Instagram)

Amelia Gething - @ameliagething

musical.ly Fans: 4,33 mio
Instagram: @ameliagething
Twitter: @OfficialAmeliaG

Et indlæg delt af amelia (@ameliagething) den 30. januar 2018 kl. 9:07 PST

Bobbie - @bobbiebxtch

musical.ly Fans: 3,98 mio
Instagram: @Bobbiebxtch
Twitter: @bobbiebxtch1

  Bobbie Bxtch
(Billede: Instagram)

Tessa Bear - @tessa.bear

musical.ly Fans: 2,6 mio
Instagram: @tessa.mcguire
Twitter: @tessa_bjørnen
Facebook: @Tessa.BearOfficial

  Tessa Bjørn
(Billede: Instagram)

HRVY - @hrvy

musical.ly Fans:
Instagram: @hrvy
Twitter: @HRVY
Facebook: @HRVY

  ydmyger
(Billede: Instagram)

musical.ly lancerer BRIT Awards-festlighederne denne morgen fra kl. 11.00 med sine bedste musere. Tjek @BRITS på musical.ly for at blive involveret!

> Download vores smarte nye app til mange flere fantastiske musiknyheder!

Mens du er her, så tjek denne forklaring af den nye Snapchat på 60 sekunder...

  Facebook del   X andel

Top Artikler

Dit Horoskop Til I Morgen
















Kategori


Populære Indlæg