74 Celebrity TikTok-konti, der skal følges lige nu

De bedste berømtheder TikTok-konti inklusive Ariana Grande, Halsey, HRVY, Troye Sivan og mere.



Oplev de bedste berømtheder TikTok-konti, der skal følges. Fra Ariana Grande til Lizzo, Britney Spears, Jonas Brothers og endda Halsey. Nogle af dine yndlingsmusikere, skuespillere og internetstjerner er på TikTok lige nu. Find dine foretrukne berømtheder på TikTok med vores praktiske liste over berømte navne og ansigter, du skal følge.



Berømtheder på TikTok: 74 konti, du skal følge

5SOS - 5sos



Amber-Rose Gill - @amberrosegill

Anne-Marie - @annemarieiam

Ansel Elgort - @momgoesmadataoldotcom

Ariana Grande - @arianagrande

Ashley Tisdale - @ashleytisdale

Arnold Schwarzenegger - @arnoldschnitzel

Baby Ariel - @babyariel



Bebe Rexha - @beberexha

Bella Thorne- @bellathorne

Bhad Babie - @bhadbhabie

Billy Ray Cyrus - @billyraycyrus

Bretman Rock - @bretmanrock

Britney Spears - @britneyspears

BTS - @bts_official_bighit

Camila Cabello - @camilacabello

Cardi B - @iamcardib

hindi film dilwale dulhania le jayenge


Cardi B TikTok-konto / @ iamcardib. Billede: @ iamcardib / TikTok

Colleen Ballinger - @colleensingsstuff

Conan Gray - @conangray

Christina Aguilera - @xtina

David dobrik - @diddiddobrik

Demi Lovato - @ddlovato

Diplo - @diplo

Dua Lipa- @dualipaofficial

Ed Sheeran - @edsheeran

Emma Chamberlain - @emmachamberlain

Ethan Dolan - @ethandolan

Fall Out Boy - @falloutboy

Fenty Beauty - @fentybeauty

Frankie Grande - @ frankiejgrande1

Hanna Cages - @thegabbieshow

Grayson Dolan - @graysondolan

Halsey - @halsey



Halsey TikTok-konto. Billede: Halsey TikTok

HRVY - @hrvy

Jacob Sartorius - @jacobsartorius

Jason Derulo - @jasonderulo

James Charles - @jamescharles

Joe Sugg - @joe_sugg

JoJo Siwa- @ itsjojosiwa

Jonas Brothers - @jonasbrothers

Justin Bieber - @justinbieber

Katy Perry - @katyperry

Keke Palmer- @ kekepalmer



JoJo Siwa på TikTok. Billede: @ itsjojosiwa / TikTok

Kehlani - @kehlani

Khloe Kardashian - @khloekardashian

Lil Khan - @lilxandiego

Lily Allen - @ LilyAllen50

Liza Koshy - @lizzza

Lizzo - @lizzobetikin

Mariah Carey - @mariahcarey

Marina Diamandis - @marinadiamdis

Megan Thee Hingst - @thestallion

Meghan Trainor - @meghantrainor

Miley Cyrus - @mileycyrus

Niall Horan - @niallhoran



Lizzo på TikTok. Billede: @ lizzobetikin / TikTok

Noah Schnapp - @noahschnapp

Nick Jonas - @nickjonas

Nicki Minaj - @nickiminaj

Panic At The Disco - @panicatthedisco

Post Malone - @postmalone

Pretty Much - @prettymuch

Rickey Thompson - @rickey_thompson

Rita Ora - @ritaora

Tana Mongeau - @tanamongeaulol

Terry Crews - @terrycrews

The Rock - @therock

Trisha Paytas - @ trishlikefish88

Troye Sivan - @troyesivan

Vanessa Hudgens - @vanessahudgens

Will Smith - @willsmith

Hvorfor gør vi ikke - @whydontwemusic

Yungblud - @yungblud

Zara Larsson - @zaralarsson