70+ Berømtheder på Snapchat, som du bestemt skal følge

meget lang og omfattende liste over enhver skuespiller og berømthed på Snapchat.



Som det gamle antikke ordsprog går, er 'for mange berømtheder på Snapchat ikke nok berømtheder på Snapchat.' Fra bag kulisserne optagelser fra dine foretrukne shows, eksklusive eksklusive røde løber og sjove ansigtsfiltre, her er alle de berømtheder, du har brug for at følge på Snapchat.

Klik her for at finde Musap snapchat-brugernavne.

Klik her for at finde hvert YouTuber-snapchat-brugernavn.



En

Abigail Breslin - Hun har en, men den er privateeeeee :(



Adore Delano - Dannynoriega

Alaska Thunderfuck - alaskathunder

Stenberg magt - aldnama

Anna Kendrick - annakendrick47

den virkelige historie bag tryllekunsten

Ansel Elgort - anselelgort

Ariel Winter - Winter.ariel

Ashleigh Murray (Riverdale) - curleighq



Ashley Benson - benzo33

Ashley Greene - greeneygirl

Ashley Tisdale - ashleymtisdale

Auli'i Cravahlo (Ocean) - aulii.c



B

Bella Hadid - babybels777

Bella Thorne - bellathornedab

Blake Lively - LivelyBK






C

Caleb McLaughlin (Stranger Things) - Wise_Man1013

Cara Delevingne - caradevilqueen

Camilla Luddington (Grey's Anatomy) -camillaludd

Chris Pratt - chrisprattsnap

Chrissy Teigen - chrissyteigen

Colton Haynes - c0ltonhaynes

Cole Sprouse - olekingcole



D

Derek Blasberg - @derekblasberg

Dylan Sprouse - dylanspraus



og

Mod Ellen DeGeneres



F

Finn Wolfhard (Stranger Things) - finnwolfhard





G

Gigi Hadid - itsgigihadid

Greg Sulkin - gsulkin



H

Hailey Baldwin - @haileybisboring

Hilary Duff - Hilaryduff

Holland Roden - hollandr7



J

Jennifer Lopez - JloBTS

Jerrika Hinton (Grey's Anatomy) - hellojerrika

John Boyega - Jboyega

Josh Peck - joshuapeck





den

Kat Graham (The Vampire Diaries) - iamkatgraham

Keke Palmer (Scream Queens) - keekthasneak

Kendall Jenner - kendalljenner

Kerry Washington - ohsnapkerry

Khloe Kardashian - khloekardashian

Kim Kardashian - KimKardashian

KJ Apa (Riverdale) - kjapadwoles

Kourtney Kardashian - kourtneykardash

Kylie Jenner - kylizzlemynizzl



den

Laverne Cox - lavernecox1

Lea Michele - msleamichele

Lili Reinhart (Riverdale) - lilireinhart



M

Madelaine Petsch (Riverdale) - madelaame

Michelle Obama - michelleobama

Millie Bobby Brown - Milliebbrown

Misha Collins - misha.snaps





N

Nicole Richie - itsnikkifresh

Noah Schnapp (Stranger Things) - noahschnappchat

Norman Reedus - bigbaldheadchat



P

Paris Hilton - realparishilton



R

Rebel Wilson - rebelwilsonsnap

Reese Witherspoon - snapsbyreese

Rob Kardashian - robphuckedme

Rowan Blanchard - RowaBlanchard

Ruby Rose - rubyrose



S

Shay Mitchell (Pretty Little Liars) - officiel shaym

Shonda Rhimes - shondarhimes

Sofia Richie - @srichieee

Sophia Bush - sophiabushsnaps





T

The Rock - therock

Tyler Posey (Teen Wolf) - tpose-stilarter



V

Vanessa Hudgens - gypsybanessa

Victoria Justice - victoriajustice



med

Zac Efron - zacefron87

Zendaya - zendaya_96



Top Artikler






Kategori

  • Itv 2
  • Jonas Brødrene
  • Itv
  • Podcasts
  • Betingelser Og Vilkår
  • Tv Og Film

  • Populære Indlæg