15 fantastiske Instagram-konti, der skal følges i 2015

et med det.



Nyt år, nyt dig. Eller i det mindste nyt Instagram-feed. Hvis du føler dig lidt træt af de samme typer instagram-indlæg hver dag, har vi samlet en liste med 15 Instagram-konti, der skal følges i 2015. Du er velkommen.










1) @raskalov

Et foto udgivet af @raskalov den 12. december 2014 kl. 13:52 PST


Daniela Velasquez Sense8






2) @jamieoliver

Et foto udgivet af Jamie Oliver (@jamieoliver) den 12. december 2014 klokken 04.31 PST





3) @cofeenclothes

Et foto udgivet af Coffee N Clothes (@coffeenclothes) den 12. december 2014 klokken 14.25 PST





4) @best_coast

Et foto udgivet af Best Coast (@best_coast) den 11. november 2014 kl. 12:22 PST


selena gomez laver narkotika






5) @nickiminaj

Et foto udgivet af Nicki Minaj (@nickiminaj) den 12. december 2014 kl. 14.03 PST


gal hund Riverdale skuespiller






6) @picturesoftext

Et foto udgivet af B. J. Novak (@picturesoftext) den 10. oktober 2014 kl. 19.26 PDT





7) @Bdglriri

Indsendt af badgalriri (@badgalriri) den 12. december 2014 kl. 16.41 PST


sangtekster tatovering






8) @apartmenttherapy

Et foto udgivet af Apartment Therapy (@apartmenttherapy) den 11. november 2014 kl. 17:59 PST





9) @thekitchn

Et foto udgivet af The Kitchn (@thekitchn) den 11. november 2014 kl. 07.36 PST





10) @harrystyles

Et foto udgivet af @harrystyles den 11. november 2014 kl. 17:18 PST





11) @JackHarries

Et foto udgivet af Jackson Harries (@jackharries) den 12. december 2014 klokken 21.46 PST





12) @caradelevingne

Et foto udgivet af Cara Delevingne (@caradelevingne) den 11. november 2014 kl. 07:41 PST





13) @thesartorialist

Et foto udgivet af Scott Schuman (@thesartorialist) den 12. december 2014 kl. 14:09 PST





14) @ohheyitschaz

Et foto udgivet af Chaz Rorick (@ohheyitschaz) den 2. februar 2014 kl. 20.39 PST





15) @stirandstrain

Et foto udgivet af Elana (@stirandstrain) den 11. november 2014, klokken 08:59 PST



Top Artikler

Kategori

Anmeldelse

Om Os

Apple Music

Aussie Hår

Dårlige Naboer 2

Bpas

British Airways

Carphone Warehouse

Clearasil

Video

Podcasts

Popbuzz-Gaver

Frygt For De Vandrende Døde

Globale Priser

Harpercollins

Impulse Kropsdåber

Internet

Itv

Itv 2

Bare Dans

Liga Af Legender

Liv

Live Nation

Kærlighed, Simon

Musik

5Sos

Funktioner

Nyheder

Alessia Cara

Hele Tiden Lav

Ariana Grande

Quizzer

Beyonce

Billie Eilish

Cardi B

Charli Xcx

Demi Lovato

Halsey

Hayley Kiyoko

Jonas Brødrene

Justin Bieber

Katy Perry

Lady Gaga

Liam Payne

Kunstnere

Lille Mix

Melanie Martinez

Nick Jonas

Panik! På Diskoteket

Paramore

Post Malone

Rihanna

Selena Gomez

Shawn Mendes

Taylor Swift

1975

Travis Scott

Troye Sivan

Enogtyve Piloter

År & År

Zayn

Afspilningslister

Netflix

Nhs Blod Og Transplantation

O2

Folkesundhed England

Skønhed

Mode

Stil

Betingelser Og Vilkår

Praktikanten

Tv Og Film

Vodafone Uk

Vi Unicorns